img5

21 листопада 2022 року з нагоди Дня Гідності та Свободи у Криворізькому педагогічному долучилися до святкових заходів, які цьогоріч провели в нових, актуальних нині форматах.

img11

На базі КДПУ функціонує волонтерський центр – спільнота представників нашого університету, активних криворіжців і внутрішньо переміщених осіб, зокрема, з Херсонщини, які вже 27 лютого 2022 року розгорнули штаб допомоги військовим. «Майстрині цього патріотичного об'єднання зробили символічний оберіг у вигляді маскувальної сітки, який назвали Прапором Перемоги й подарували Криворізькому педагогічному на знак своєї вдячності за теплу родинну атмосферу, яку створили для активістів волонтерського центру в стінах КДПУ», – розповіла прес-центру проректор з науково-педагогічної роботи Ю. О. Баруліна.

img15

«Сьогодні ми передаємо нашу роботу – оберіг, виконаний з синьо-жовтих матеріалів. Таким жестом ми хочемо показати нашу віру й надію на скорішу Перемогу», – наголосила представниця волонтерського центру Юлія Ковальчук.

img18

Девіз цьогорічного свята «Вистояли на Майдані – переможемо у війні» дуже влучно описує настрій усіх українців. Ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко розповів, що день 24 лютого 2022 року став переломним для всіх, але громада небайдужих миттєво об‘єдналася задля того, щоб боронити гуманітарний фронт України.

img23

Синьо-жовті стрічки оберегу символізують патріотизм і незламність наших громадян і надихають на продовження боротьби з ворогом, який досі безжально атакує українську державу.

img26

Студентська рада й студентський клуб КДПУ з нагоди Дня Гідності та Свободи приєдналися до всеукраїнського флешмобу «Жовта стрічка», що проводять на підтримку руху опору на окупованих територіях, та який символізує незламність українського народу. Небайдужі юнаки й дівчата пов'язали жовті стрічки й поширили в соцмережах власні яскраві світлини з хештегами #ЖовтаСтрічка, #КДПУ, #СтудентськаРадаКДПУ.

Наближуймо омріяну Перемогу кожного дня ще на один крок!

20820
Травень 2024