img5

Днями в дистанційному форматі відбувся методичний семінар кураторів академічних груп Криворізького педагогічного. На порядку денному були актуальні робочі питання.

img6

Місія куратора дуже важлива – вона дозволяє побудувати «місток» між адміністрацією закладу й студентською громадою. Модератором заходу стала проректор з науково-педагогічної роботи Ю. О. Баруліна.

img11

Юлія Олександрівна акцентувала увагу на ключових розділах Положення про куратора академічної групи Криворізького державного педагогічного університету, зокрема детально зупинилася на функціональних обов’язках, правах і відповідальності уповноважених осіб.

img12

З доповіддю виступила завідувач навчально-методичного відділу, кандидат педагогічних наук, доцент О. В. Бондаренко, яка розповіла про результати опитування науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти щодо організації освітнього процесу в університеті під час воєнного стану в Україні й підкреслила важливість взаємодії інституту кураторства зі здобувачами освіти.

img20

Досвідчений педагог, який закріплений за відповідною групою, також сприяє здійсненню соціально-психологічного супроводу. Одним із аспектів такої діяльності є надання особливої підтримки студентам пільгових категорій. Про необхідність побудови цієї комунікації розповіла кандидат педагогічних наук, доцент Т. Г. Василюк.

img24

Наприкінці семінару відбулося жваве обговорення. Присутні поділилися своїми думками й досвідом, зокрема, кандидат педагогічних наук, доцент Т. Г. Крамаренко розповіла про позитивні практики спілкування із сучасною молоддю.

Така рефлексія дає змогу провести самоаналіз і аналіз роботи своїх колег задля конструктивного обміну досвідом і вдосконалення практичної діяльності.