Спеціальність 014 Середня освіта (Мова та література російська) (з додатковою спеціальністю 014 Середня освіта (Мова та література англійська) – ще одна з лінгвістичної плеяди Криворізького педагогічного. Підготовку фахівців за напрямком «Мова та література: російська, англійська» здійснює науково-педагогічний склад кафедри російської філології і зарубіжної літератури.

Як свідчить практика, професія вчителя-філолога є по-справжньому універсальним фахом. Спеціальність пропонує насичений спектр можливостей працевлаштування: випускники кафедри успішно працюють вчителями, журналістами, акторами, редакторами видань, викладачами.

Випускниця кафедри, журналіст ТРК «Рудана» Вікторія Сімкіна зізнається: «Я з дитинства мріяла про те, щоб моя робота полягала у читанні книг. Сьогодні мій фах не тільки тісно пов'язаний з читанням, а і добре оплачується – і я щаслива».

На кафедрі навчається багато студентів-іноземців – гостей з Туркменістану, Китаю, Конго, Росії. У планах – розширення освітнього спектру спеціальності. Планується створення кафедри слов’янської філології з вивченням польської, російської й англійської мови, залучення філологів-полоністів.

«Навчання – це двосторонній процес. Я вчу дітей, діти вчать мене. А дійти згоди нам допомагає мова і література», – каже вчитель російської мови та літератури Любов Балагура, яка здобула улюблений фах у стінах Криворізького педагогічного.

На конкурсі «Я майбутній філолог»

Кафедра співпрацює з провідними українськими університетами та Інститутом мовознавства ім. А. А. Потебні НАН України, бере участь у заходах Української асоціації викладачів російської мови і літератури, міжнародних і всеукраїнських, регіональних й університетських конференціях і семінарах.

Міський науково-практичний семінар «Формування соціальної та громадянської компетентностей на уроках російської мови та літератури, зарубіжної літератури й позакласних заходах у процесі розвитку соціально-адаптованої особистості»

Оберіть фах і станьте професіоналами, а викладачі кафедри російської філології та зарубіжної літератури допоможуть на всіх етапах шляху опанування знань і оволодіння  практичними навичками.

 Дізнайтеся більше про факультет у презентації

Як стати студентом КДПУ

5165
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31