math2018 1

Фізико-математичний факультет КДПУ є одним із найстаріших факультетів,  що має свої усталені традиції та об’єднує дружню родину студентів, викладачів й випускників. Однією із стрижневих спеціальностей, за якою ведеться підготовка студентів університету, є математика.

 35240426 2053857298201189 8077352183915347968 n

Студенти-математики оволодівають фундаментальними знаннями із математичної теорії й вчаться застосовувати її на практиці. Навчання на фізматі руйнує стереотип, з яким  подекуди доводиться стикатись, що математика нібито є «сухою» наукою. Навпаки, наші висококваліфіковані викладачі, як справжні професіонали, майстри своєї справи переконливо демонструють, наскільки різноманітним й цікавим є дослідження математики. Ба більше! Оволодіваючи фундаментальними знаннями з математики, студенти додатково вивчають й інформатику як другу спеціальність.

По завершенню навчання випускники реалізовують себе в різноманітних галузях діяльності, як в сфері освіти, так і за її межами. Досвід практичної реалізації і застосування фундаментальних знань, отриманих за роки навчання на факультеті сприяє роботі в ІТ-сфері великих корпорацій, як в Україні, так і за кордоном, а також дозволяє започаткувати власну справу.

math2018 4

Студенти, що навчаються на спеціальності математика беруть активну участь у спортивному й культурно-масовому житті факультету  університету, посідають призові місця на Універсіаді й студентських веснах. Особливим святом для родини ФМФ є «День народження фізмату», який збирає в стінах університету випускників, студентів й викладачів, демонструючи єдність духу й силу традицій.

math2018 2

«Вирішила пов’язати своє життя з математикою через те, що ця професія дає потужний інтелектуальний фундамент, з яким в подальшому можна реалізувати себе в різних сферах й напрямах діяльності. Навчання подобається тим, що нас постійно змушують логічно мислити, що також є потужним вмінням для подальшої професійної реалізації», – розповідає про навчання студентка ІІ курсу фізико-математичного факультету Олена Грідіна.

5188
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок