Люди, які люблять вивчати найдрібніші складові цього світу, готові працювати над його творенням й зміною, відтворювати найскладніші матерії й досліджувати неосяжний простір, обирають для свого професійного зростання шлях фізика. Тому на базі Криворізького державного педагогічного університету ведеться підготовка фахівців за спеціальністю «фізика».

Підготовку спеціалістів здійснюють викладачі кафедри фізики та методики її навчання, з-поміж яких три доктори і п’ять кандидатів наук. Студенти мають можливість вивчати наступні дисципліни: класична механіка, класична електродинаміка, астрономія, фізика твердого тіла, теорія відносності, квантова механіка, фізика ядра і частинок, а також сучасні методи експериментальних досліджень.

Студенти можуть проводити наукові дослідження під керівництвом вчених-практиків, що дозволяє вже під час навчання визначитись із спрямуванням подальшої професійної діяльності майбутніх дослідників.

Випускники, що навчались за спеціальністю фізика можуть працювати у школах, коледжах й закладах вищої освіти. Ті, хто вирішить присвятити своє подальше життя науці, можуть реалізуватись у науково-дослідних інституціях України та закордону.

«Ще зі школи захоплююсь фізикою й загалом точними науками. Вивчення фізики є можливістю постійно долати труднощі, пов’язані з цим. Ця наука - не лише розрахунки, графіки; насамперед вона розкривається у практичних дослідах, що мене захоплює. Тому після завершення навчання вирішила вступити до аспірантури, щоб пов’язати своє життя з фізикою й сприяти розвиткові цієї науки», – розповідає про своє захоплення фізикою аспірантка Юлія Прихожа.