хореограф 2

5 липня 2019 року відбувся творчий конкурс із хореографії на спеціальність 024 Хореографія для цьогорічних вступників, які планують здобувати цей фах за освітнім ступенем «бакалавр». Танцювальний залік відбувався серед претендентів на місця державного замовлення (перший потік).

хореограф 2

Вступне випробування відбувалося відповідно до затвердженої Міністерством освіти і науки України програми творчого конкурсу. Головна мета цього випробування – визначити наявність хореографічних здібностей, якісний рівень сформованості спеціальних знань, танцювально-виконавські й артистичні уміння та навички абітурієнта, їх відповідність вимогам навчально-виховного процесу у вищій школі. На творчому заліку абітурієнти продемонстрували свою базову хореографічну підготовку, а також початкові навички виконавської майстерності. Танцювальне випробування включало такі дисципліни: класичний танець і етюдну форму (домашнє завдання).

хореограф 2

Класичний танець передбачав виконання основних вправ біля станка та посередині залу. Абітурієнти показували своє технічне володіння рухами групи battеments, рухами групи ronds, temps lie, стрибками, півповоротами, tours, на виконання яких відводилось 2 години. Для презентації етюдної форми вступники самостійно готували свій виступ у будь-якому стилі та жанрі хореографії: класичний танець, народно-сценічний танець, бальний танець, модерн-танець, contemporary dance тощо. Кожен повинен був вкластися у встановлений регламент 5-7 хвилин.

хореограф 2

«Абітурієнти розуміють поставленні перед ними завдання щодо виконання окремих танцювальних елементів. Під час творчого конкурсу вони демонструють високий рівень хореографічної підготовки. Я сподіваюсь, що в майбутньому вони будуть нести високе звання – студент музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Криворізького педагогічного, презентуючи наш університет на всіх танцювальних майданчиках», – підкреслила членкіня відбіркової комісії творчого конкурсу з хореографії викладачка кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки факультету мистецтв Д. Г. Цемах.

Криворізький педагогічний бажає нашим абітурієнтам успіхів і високих результатів!

Травень 2024