ФЛЕШМОБФИЗМАТ

Під час проходження виробничої педагогічної практики магістри фізико-математичного факультету запустили челендж, що став однією з форм звітності їх роботи в Приймальній комісії.

ФЛЕШМОБ 4

Літня педагогічна практика передбачає роботу в Приймальній комісії університету. Кожного тижня практиканти з різних факультетів приступають до своїх обов’язків: створюють електронні кабінети, консультують і координують абітурієнтів, готують документацію до вступних випробувань тощо. Наприкінці практичної діяльності кожен студент повинен прозвітувати про результати своєї роботи.

ФЛЕШМОБ 4

Магістри фізико-математичного факультету першими приступили до виконання організаційних завдань. Креатив, творчість, оригінальність – все це продемонстрували хлопці та дівчата на практиці. Студенти створили короткий відеоролик і запустили власний челендж #I_Can_Do_It. Головна його мета – це показати, що літня виробнича практика є і може бути цікавою. Такий формат звітування є сучасним, драйвовим і викликає неабиякий інтерес у молоді.

ФЛЕШМОБФИЗМАТ

З відеороботою талановитих магістрантів можна ознайомитися за посиланням. В останній день практики фізмат кинув виклик наступним практикантам із пропозицією підтримати флешмоб #I_Can_Do_It. 

Кріворізький педагогічний бажає креативних ідей та вдалих відеоробіт для звіту!

8261
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок