другийтиждень 1

10 липня 2019 року стартувала цьогорічна вступна кампанія. Абітурієнти з різних населених пунктів розпочали подавати електронні заяви до Криворізького педагогічного.

другийтиждень 1

Станом на 11 годину 15 липня 2019 року було подано 1402 заяви на різні спеціальності Криворізького педагогічного денної форми навчання, лідерами по кількості заяв стали спеціальності: Середня освіта (Історія), Середня освіта (Українська мова і література), Дошкільна освіта. З кожною хвилиною статистика змінюється, що говорить про неабиякий попит. Першим пріоритетом КДПУ обрали 370 абітурієнтів.

другийтиждень 1

Також на денну форму навчання на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» подавали й ті, хто вже має диплом «молодшого спеціаліста». Усього на 1, 2 і 3 курс навчання було надіслано 50 заявок.

другийтиждень 1

Понад 100 заяв вступників було зареєстровано на заочну форму навчання, серед яких 16 форм має першу пріоритетність. На базі «молодшого спеціаліста» на зарахування до 1 і 2 курсу бакалавра подало 53 заяви.

другийтиждень 1

Процес подання заяв на різні спеціальності знаходиться в динаміці. Цифри постійно зростають, що говорить про довіру до КДПУ як одного з кращих закладів вищої освіти міста. Зараз для абітурієнтів дуже відповідальний і хвилюючий момент, який педагогічний з радістю з ними розділяє, допомагаючи під час вступної кампанії.

Шановні абітурієнти, Криворізький педагогічний бажає вам зробити правильний вибір!

8289
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок