дитячі табори 2

Протягом тривалого періоду, з лютого по травень, у Криворізькому педагогічному відбувалися зустрічі молоді з адміністрацією дитячих оздоровчих таборів. Зараз студенти безпосередньо беруть участь в організації відпочинку дітей. Прес-центр дізнавався подробиці про таку взаємодію, їхні емоції та враження.

дитячі табори 2

У цьому році значною мірою розширилася база здравниць для проходження педагогічної практики й для літнього підробітку студентів. Молодь мала можливість долучитися до різних команд дитячих таборів, таких як: «Сонячний», «Старт». «Слава», «Зміна», «Факел», «Голубе полум’я», «Криворізький гірник», «Чемпіон», «Парус», «Буревісник» тощо.
дитячі табори 2

Ми перетнули екватор літа, а це означає, що більшість студентів уже спробувала себе в ролі вожатих, культорганізаторів, керівників гурткової роботи тощо. Кожен мав можливість розкрити в собі новий потенціал, проявити свої таланти, втілити креативні ідеї, перевірити ораторські та організаторські здібності.

дитячі табори 2

Кожен студент самостійно обирав дитячий оздоровчий табір: хтось уподобав морську місцевість, хтось надав перевагу відпочинку в лісі, а хтось просто хоче побути в компанії з друзями. Серед молоді педагогічного – є і ті, хто вирішив побувати в декількох оздоровчих здравницях: на першій зміні відпрацював в одному таборі, а на другу – поїхав до іншого. Це дає можливість порівняти організацію роботи в різних оздоровчих закладах й на наступний рік обрати для себе найкращий варіант.

дитячі табори 2

Своїми емоціями та враженнями хлопці та дівчата активно діляться через соціальні мережі:

  • «Найкращій спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими. У мене 12 загін під назвою «Еліта», але це і так зрозуміло, адже, в принципі, у мене не могло бути нічого іншого. ДОТ «Приморський» – це що? Приморський – це ми!», – розповідає студент факультету української філології Ковтуненко Влад.

дитячі табори 2

  • «Я хочу сказати величезне дякую всій команді ДОТ «Парус» за те, що зробили це літо особливим! Ми закрили 2 зміну, яка була надзвичайно весела. Всіх дуже люблю», – поділився студент природничого факультету Олександр Кравцов.

дитячі табори 2

  • «Я вже не перший рік працюю в дитячому оздоровчому таборі «Альбатрос» і мені дуже подобається. Назва нашого загону «Вишеньки на торті» тому, що ми особливі. У мене дуже класні хлопці та дівчата, які мене емоційно заряджають. «Альбатрос» із покоління до покоління дарує радість не тільки дітям, а й вожатим», – ділиться враженнями студентка факультету дошкільної і технологічної освіти Дарина Казаріна.

Криворізький педагогічний бажає всім студентам активного і гарного відпочинку!

8302
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31