вказівники 3

Криворізький педагогічний – це сучасний університет, який прагне повністю відповідати вимогам сьогодення. Показниками цього слугує величезна кількість факторів, зокрема ребрединг і облаштування території університету новими художньо-конструкторськими роботами, які позитивно впливають на формування його іміджу.

вказівники 5

Кожного року Художня рада КДПУ затверджує план роботи з виконання художніх, проектних робіт із зовнішнього та внутрішнього оформлення приміщень та корпусів. Одним із пунктів є проектування і виготовлення іміджевих вказівників.

вказівники 1

«Головна мета цих вказівників – сучасна і зручна інформаційна навігація Криворізьким державним педагогічним університетом. Цей проект виконано із застосуванням нового спектру кольорової гами – синій, рожевий, бордовий та інші. На нашу думку, ці відтінки є найбільш оптимальними для сприйняття. На подвір’ї головного корпусу ми встановили іміджевий знак КДПУ, який знайшов своє продовження у вказівнику біля третього гуртожитку», – розповідає заступник голови Художньої ради, завідувач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, к. пед. н., доцент В. В. Томашевський.

Установка іміджевих вказівників – це один із етапів масштабного проекту навігації нашого університету. Вони допоможуть гостям педагогічного з легкістю пересуватися величезним освітнім комплексом, знаходити потрібні навчальні корпуси, вирізняти наш заклад вищої освіти з-поміж інших. 

вказівники 6 min

Розробкою дизайнерського рішення вказівників займалася студентка 4 курсу Валерія Шапошніковаце стало темою її кваліфікаційного проекту. Координував і допомагав у втілені креативних ідеї керівник, старший викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну А. В. Школяр. У перспективі планується поступове наповнення навігаційними об’єктами всієї території Криворізького педагогічного.

8310
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок