умл ЧЕЛЕНЖ 2

Однією з форм звітності про виробничу педагогічну практику став челендж, запропонований магістрантами фізико-математичного факультету КДПУ. Магістранти всіх факультетів активно долучилися до челенджа #I_Can_Do_It й наприкінці кожного тижня знімають цікаве відео про проходження практики.

умл ЧЕЛЕНЖ 2

З 15 по 21 липня 2019 року магістранти факультету української філології проходили виробничу педагогічну практику в Приймальній комісії. Своїми враженнями від процесу вони поділилися  у відеозвіті. Магістранти в цікавій формі розповіли про те, що вони з радістю підхопили ідею зняти відео та розповісти всім  про свою виробничу  практику, особливо підкресливши, що їх не злякали труднощі й непрості нові завдання, а саме допомога вступникам в реєстрації електронних кабінетів, а особливо робота з комп’ютерними програмами, з якими вони до цього часу не стикалися. Головне, підкреслили магістранти УМЛ, це радість спілкування з майбутніми студентами Криворізького педагогічного, корисні поради та дружня атмосфера.

умл ЧЕЛЕНЖ 2

Родзинкою звіту про магістерську практику від УМЛ, звісно, стали поетичні рядки, в яких пролунав заклик до молоді, яка ще не вирішила, до якого вишу вступати. Вірш закінчується рядками:

«Та головне, запам’ятай, мій друже, -

Іди до мрії, що в душі горить!

Не будь сьогодні ти до вибору байдужим.

Твоє життя – тобі його прожить!»

Травень 2024