vacancies 2

Кожного року Криворізький педагогічний готує нові кадри висококваліфікованих фахівців для всіх ланок системи освіти. Випускники університету затребувані на ринку праці й користуються заслуженою довірою кращих роботодавців міста й регіону.

«Існує стабільний попит на молодих спеціалістів із дошкільної освіти, - наголошує провідний фахівець Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Т. А. Лопатіна. - На випускників КДПУ чекають колективи дитячих навчальних закладів усіх форм власності; галузь інклюзивної та корекційної освіти також потребує сучасних фахівців – асистентів учителів, педагогів-логопедів і дефектологів».

vacancies 1

Низка можливостей для успішного працевлаштування є й для спеціалістів з гурткової роботи, зокрема музичних керівників; затребувані й педагоги-організатори, інструктори з фізичної культури, практичні психологи. Наявні вакансії для цих молодих професіоналів є чудовим шансом розпочати успішну кар’єру за спеціальністю.

Нагадаємо, що магістранти другого року навчання можуть приступати до роботи в закладах освіти вже з 1 вересня. Бажаємо всім вихованцям Криворізького педагогічного вдалого вибору майбутнього професійного шляху!