challenge inf 1-1

Університетські роки завжди наповнені яскравими й цікавими подіями. Студент – це людина, яка знайде креативне рішення у будь-якій ситуації, наприклад, під час звітування з виробничої практики.

challenge inf 1

Челендж #I_CAN_DO_IT розширює горизонти людської фантазії. Здавалося, що всі оригінальні ідеї для звіту вже були презентовані практикантами, які пройшли цей навчальний етап, але це не так – студентство по-справжньому дивує!

challenge inf 2

Цього тижня до роботи стала команда фізико-математичного факультету, а саме спеціальності «Інформатика». Хлопці та дівчата одразу «загорілися» створенням відеоконтенту для свого звітування. Упродовж усього знімального процесу молодь працювала злагоджено й дружно.

challenge inf 3

Студенти намагалися максимально точно передати настрій та атмосферу, емоції, що вирували під час проходження практики. Що з цього вийшло – дивіться на Youtube-каналі прес-центру. А на нас вже чекають магістранти-психологи; чи приймуть вони виклик цього літа? Слідкуйте за стрічкою новин, щоб побачити це першими!