premiya 2

Студенти Криворізького педагогічного не один раз гідно представляли університет на обласному, державному й міжнародному рівні. Цього року активна молодь КДПУ має чудовий шанс знову переконливо продемонструвати свій лідерський, громадський і творчий потенціал.

Відповідно до розпорядження голови Дніпропетровської обласної ради розпочато реєстрацію претендентів на отримання традиційної премії за високий професіоналізм та особливі досягнення молоді в розбудові регіону. Конкурс проводиться з метою стимулювання потенціалу молодих мешканців області, підтримки талановитої молоді, розвитку соціальної активності та молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

 

premiya 1

Преміювання відбувається на конкурсній основі за десятьма категоріями: «Розвиток самоврядування, самоорганізації та громадського руху», «Героїчні вчинки та оборона цілісності держави», «Захист дитинства, материнства та волонтерська діяльність», «Впровадження нових ідей в промисловий сектор та аграрну сферу», «Впровадження енергоефективних технологій та охорона навколишнього середовища», «Досягнення в науці та педагогічній діяльності», «Мистецтво та збереження пам’яток культури», «Розвиток охорони здоров’я», «Досягнення в спорті» та «Активна журналістська діяльність».

premiya 0

Суб’єкти подання можуть запропонувати лише одного кандидата в кожній з категорій. Документи для участі в конкурсі приймаються в м. Дніпро до 2 жовтня 2019 року. Доведемо, що молодь Криворізького педагогічного – найактивніша й найкреативніша в регіоні!

Деталі – на сайті Дніпропетровської ОДА

8541
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31