narada231019 1

23 жовтня 2019 року відбулася нарада з питань організації та проведення профорієнтаційної роботи в університеті у 2019-2020 навчальному році. Крім цього, був розглянутий стан інформаційного забезпечення сторінок структурних підрозділів на офіційному веб-ресурсі університету.

У нараді взяли участь відповідальні за профорієнтаційну та інформаційну роботу факультетів і кафедр. На порядку денному стояли нагальні питання забезпечення якісного інформування молоді про різні спеціальності та особливості навчання в університеті.

narada231019 2

До присутніх звернувся ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко, який відзначив позитивну динаміку інформаційного забезпечення, підкресливши важливість презентаційної діяльності, широкого розповсюдження відомостей про можливості навчання в університеті серед молоді – учнів середньої ланки та їх батьків: «Сучасні тенденції вимагають постійного проведення профорієнтаційної роботи, своєчасного надання консультацій та роз’яснень з питань наявних можливостей для здобуття вищої освіти. У пріоритеті – проведення профорієнтаційних заходів у новітніх форматах, наприклад, Днів університету».

narada231019 3

До слова було запрошено заступницю відповідального секретаря приймальної комісії, доцента кафедри педагогіки та методики технологічної освіти Ю. С. Кулінку, яка розповіла про особливості цьогорічної вступної кампанії, представила звіт про роботу приймальної комісії КДПУ й підкреслила: «Ми проводимо активну роз’яснювальну й профорієнтаційну роботу серед молоді – комплекс заходів, спрямованих на максимально повне й всебічне інформування майбутніх вступників про спеціальності, які пропонує університет. Необхідно враховувати й пропозиції щодо організації вступної кампанії у нашому закладі вищої освіти».

narada231019 4

Кількісне та якісне оновлення змісту рубрик на сайті Криворізького педагогічного є однією із найважливіших складових популяризації діяльності Криворізького педагогічного. Це стало темою виступу декана факультету іноземних мов, керівника прес-центру М. В. Варданян, яка проаналізувала роботу структурних підрозділів щодо забезпечення інформування користувачів сайту й розміщення контенту на власних сторінках: «Сайт КДПУ є головним інструментом інформування про поточну та перспективну діяльність закладу вищої освіти. Маємо забезпечити повне, оперативне, систематизоване та регулярне оновлення змісту рубрик усіх структурних підрозділів КДПУ».

narada231019 5

Начальник Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників О. С. Кухта підкреслила: «За участі активних представників професорсько-викладацького складу університету Криворізький педагогічний постійно проводить різноаспектні профорієнтаційні заходи в закладах освіти міста. Проводиться моніторинг зацікавленості майбутніх абітурієнтів у вступі до нашого університету. Постійно вивчаються можливості проведення на базі КДПУ міських фестивалів, олімпіад, інших заходів для молоді».

Довідково. Задля підвищення рівня організації та ефективності проведення профорієнтаційної роботи в університеті відповідно до Наказу № 417 від 15 жовтня 2019 року було затверджено план профорієнтаційної роботи КДПУ на 2019-2020 навчальний рік, який опубліковано на офіційному сайті університету.

Популярне
Зворотний зв'язок