firstball241019 1

24 жовтня 2019 року в актовій залі головного корпусу відбулася довгоочікувана подія осені - бал першокурсника. Хлопці та дівчата різних факультетів об‘єднали свої зусилля аби запалити власні зірки на головній сцені університету.

firstball241019 1

З теплими словами привітання до всіх присутніх звернувся ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко: «Бал першокурсника - це наше традиційне свято. Сьогодні першокурсники зможуть продемонструвати свої вже існуючі таланти, а можливо, й відкриють нові. Ми на власні очі побачимо, як народжується нове талановите покоління студентів Криворізького педагогічного».

firstball241019 1

Факультети підготували насичену розважальну програму, де кожен учасник зміг проявити свої здібності. Свято відкрили дівчата факультету дошкільної і технологічної освіти, які з перших хвилин подарували глядачам свою любов.

firstball241019 1

А студентки фізико-математичного факультету показали на сцені справжній вибух емоцій та драйву.

firstball241019 1

Природничий факультет продемонстрував своє захоплення комп’ютерними іграми, спроектувавши віртуальну подорож до лав педагогічного.

firstball241019 1

Креативний факультет мистецтв підготував виступ театру тіней, де розповів глядачам про непросту долю митця.

firstball241019 1

Сучасний стиль і бездоганну вишуканість дарував факультет української філології у номері «Rhythm of heart».

firstball241019 1

Ліричну ноту до концерту додали дівчата факультету географії, туризму та історії, які виконали музичну композицію «Люди».

firstball241019 1

Яке свято без гарного вбрання? Молодь психолого-педагогічного факультету продефілювала у вишуканих «фруктових» костюмах. 

firstball241019 1

А родзинкою вечора став факультет іноземних мов, який закружляв усіх у ритмічному танці.

firstball241019 1

Педагогічний об‘єднує творчу молодь шаленою атмосферою, цікавим і насиченим життям, щирістю та дружелюбністю. Про це свідчать враження першокурсників:

  • Студентка факультету іноземних мов Діана Літовченко: «Я просто обожнюю цю атмосферу. Спочатку репетиції, а потім виступ на сцені дарують просто шалений заряд енергії. Я жодного дня не пошкодувала, що вступила до педагогічного».
  • Студентка факультету української філології Ганна Кудрявцева: «Мені дуже подобається в педагогічному, якщо чесно, я зараз просто в захваті! Бал першокурсників - чудова нагода для того, щоб знайти нових друзів із різних факультетів. До речі, саме наші репетиції посприяли тому, що нині я знову повернулася на танцювальну сцену».

firstball241019 1

Криворізький педагогічний вітає першокурсників
і зичить багато нових вражень від активного студентського життя!
8960
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок