nominations19 1

Головною гордістю Криворізького педагогічного є талановиті студенти, які успішно реалізують себе в різних галузях. З нагоди Міжнародного дня студентів громада університету вітала свою найкращу молодь.

nominations19 2

«Студент – це звучить гордо» – традиційний конкурс, що складається з 9 номінацій, кожна з яких відображає успішність у різних видах діяльності: інформаційній, культурній, науковій, мистецькій, спортивній, організаційній тощо.

nominations19 3

На факультетах обирались найяскравіші представники кожної номінації. Далі всі претенденти подавали характеристику й копії отриманих нагород у відповідній сфері. Загалом, по університету, було опрацьовано 48 заявок.

nominations19 4

До складу відбіркової комісії увійшли: проректор з виховної роботи В. П. Лисечко, голова профспілкової організації Л. В. Бурман, керівник студентського клубу Ю. О. Баруліна, голова студентської ради КДПУ Я. І. Качанов, член культурно-масового сектору студентської ради КДПУ А. В. Соколова.

nominations19 5

«Спочатку з усіх заявок студентська рада університету шляхом відкритого голосування та обговорення обрала по три претенденти на кожну номінацію. А потім на засіданні комісії обирали переможців кожної номінації шляхом обговорення, відкритого голосування або, навіть, дискусій», – розповідає Ярослав Качанов.

nominations19 6

Цьогорічними тріумфаторами стали:

• номінація «Де ти був на першій парі?», лідери навчально-виховної роботи, старости груп – Ярослав Качанов, природничий факультет;

Криворізький педагогічний вітає переможців і бажає підкорення нових вершин!