Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

Рівень вищої освіти: другий (магістерський) рівень

Спеціальність: 011 Освітні, педагогічні науки

Освітньо-професійна програма: "Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю"

Форма навчання: денна/заочна

Рекомендований перелік тем кваліфікаційних (магістерських) робіт з соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю на 2021-2022 н.р.

1. Соціально-педагогічні умови формування професійної компетентності майбутніх соціальних педагогів в умовах закладу вищої освіти.
  2. Соціально-педагогічна підтримка культури материнства в освітньому середовищі закладу вищої освіти.
  3. Формування професійної компетентності майбутнього соціального педагога засобами ІКТ.
  4. Формування культури педагогічного спілкування майбутнього фахівця соціально-педагогічної сфери.
  5. Соціально-педагогічні особливості соціалізації дітей з неповних сімей в умовах позашкілля.
  6. Особливості дитячої субкультури як фактору соціалізації особистості в умовах дитячої громадської організації.
  7. Підготовка кадрів для соціальних служб в Україні.
  8. Формування педагогічного артистизму в майбутнього соціального педагога.
  9. Етична компетентність як складова професійності керівника творчого гуртка.
  10. Педагогічні умови формування потенціалу професійного саморозвитку в майбутніх викладачів вищої школи у процесі магістерської підготовки.
  11. Соціально-педагогічна робота з профілактики агресивності учнівської молоді
  12. Позакласна виховна робота з формування соціальної компетентності підлітків.
  13. Інтернет-мережа як інститут соціалізації учнівської молоді.
  14. Соціально-педагогічні засади формування сексуальної культури молоді в освітньому середовищі.
  15. Особливості прояву синдрому «емоційного вигорання» в соціальних працівників територіальних центрів соціального обслуговування населення.
  16. Корпоративна культура фахівців соціальних сервісів як показник успішності професійного колективу.
  17. Формування навичок соціальної компетентності у вихованців інтернатних закладів як пріоритет соціально-педагогічної діяльності.
  18. Підготовка фахівців в галузі соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю в умовах державної освітньої політики України.
  19. Соціальна робота з дітьми з функціональними обмеженнями: соціально- педагогічний портрет.
  20. Міграційні наміри студентської молоді в сучасній Україні як соціокультурна та психолого-педагогічна проблема.
  21. Соціально-педагогічна та психологічна робота з дітьми трудових мігрантів.
  22. Культурно-дозвіллєва діяльність в сучасних умовах соціальної роботи.
  23. Психосоціальна та соціально-педагогічна профілактика осіб, що зазнали різних форм насильства.
  24. Особливості професійної міжособистісної взаємодії в соціальній роботі.
  25. Соціально-педагогічні чинники для здобуття освіти молоді з особливими потребами у закладах вищої освіти.