Кафедра української мови
Факультет Української філології

18 червня 2018 року на факультеті української філології розпочалася державна підсумкова атестація. Студенти IV курсу першого (бакалаврського) рівня (Українська мова і література; додаткова спеціальність: 014 Середня освіта (Мова і література англійська); спеціалізація: Українознавство) продемонстрували знання з української мови та методики її викладання.

ДПА 4

Екзаменаційна комісія оцінює теоретичну підготовку студентів,  практичні вміння й навички, здатність застосовувати їх у професійній діяльності. До складу комісії входять провідні фахівці кафедри української мови: проф. Ж. В. Колоїз, проф. З. П. Бакум, доц. Л. А. Білоконенко, доц. Т. І. Вавринюк, голова ДЕК – доц. кафедри української та світової літератур Н. Є. Коломієць. Уповноважений представник ректорату – перший проректор КДПУ, доц. О. А. Остроушко.

ДПА 2

Майбутні вчителі під час складання державної підсумкової атестації показали позитивні результати, гідно представили свої навчальні здобутки перед шановною комісією. Студенти-філологи продемонстрували вміння не лише орієнтуватися в матеріалі, а й відповідати на питання, обґрунтовуючи свою позицію.

ДПА 3

Кафедра української мови бажає студентам бакалаврату успіхів у складанні екзаменів, сил і натхнення. Вітаємо з початком повісті учителевих доріг! Нехай небесна механіка філологічного мистецтва вконтекстовує ваші подальші педагогічні звершення, надихає до відкриттів нових орбіт Слова!