Криворізький державний педагогічний університет

РОЗСТАВЛЯЄМО КРАПКИ НАД "і"

Попри все, що коїться в країні, життя не зупиняється. Про перемоги говоримо не тільки військові. Радіємо не тільки зведенням з фронтів. Знаходимо знакові події в буденному, а в нашому випадку,  науковому житті університету. Хочемо поділитися радісним досягненням наших аспірантів-випускників 2022 року. 14 та 17 грудня 2022 року відбулися засідання разових спеціалізованих вчених рад з присудження ступеня доктора філософії з трансляцією захисту дисертацій в режимі реального часу. Хвилюванню не було меж, але сам Всесвіт встав за наших здобувачів.  Навіть графіки відключення світла були на їхньому боці. Захисти відбулися відповідно до затвердженої процедури, про що можна пересвідчитися на офіційній сторінці спецради, де кожен зможе подивитися відеозаписи захистів, послухати дискусії знаних у галузі науковців, пережити мить оголошення головою ради рішення щодо присудження ступеня доктора філософії  та порадіти за наших аспірантів, їхніх наукових керівників (https://kdpu.edu.ua/nauka/spetsializovani-vcheni-rady-phd.html).

Здобувач ПЕТРУХІН Сергій Вікторович,

освітньо наукова програма "Соціологія"

Науковий керівник: доктор соціологічних наук, професор ЛОБАНОВА Алла Степанівна

ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ: 05 СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ;  СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 054 СОЦІОЛОГІЯ