в. о. завідувача кафедри ботаніки та екології, доцент

Екологічна вікторина «Організм і середовище існування» в ДОТ «Сонячний», селище Гурівка

30 Липня 2018, 10:12

У дитячому оздоровчому таборі «Сонячний» (с. Гурівка, Долинський район Кіровоградської області) 09.06.2018р. учасники проекту провели екологічну вікторину «Організм і середовище існування в Жовтокам’янському кар’єрі» для 50 школярів.

Проект «Створення чагарникових угруповань як нового місця існування для біоти кар’єру», результати приживання чагарникових видів, викликали жвавий інтерес. Школярі взяли активну участь у вікторині, з великим задоволенням продовжували твір-роздум про місце людини в навколишньому середовищі, відгадували екологічні загадки, пропонували заходи з поліпшення умов існування живих організмів в кар’єрі, тощо.

Самим активним дітям були презентовані пам’ятні сувеніри від компанії «ХайдельбергЦемент Україна». Всі учасники отримали масу позитивних емоцій та задоволення від проведеного заходу.

Учасники заходу

Уважно слухають умови вікторини

Учасник заходу вiдповiдає на питання

Пам’ятні сувеніри