Декан природничого факультету

Екологічна тематична дискусія «Людина і кар’єр – можливості співіснування». Популяризація проекту «Створення чагарникових угруповань як нового місця існування для біоти кар’єру» серед дітей

14 Серпня 2018, 10:50

У дитячому оздоровчому таборі «Сонячний» (селище Гурівка Долинського району Кіровоградської області) учасники проекту 03.08.2018р. провели для 50 вихованців екологічну тематичну дискусію «Людина і кар’єр – можливості співіснування».

Черговий раз учасників проекту привітно зустрічав літній дитячий оздоровчий табір «Сонячний». Захоплення дітей викликала презентація та розповідь про особливості створення чагарникових угруповань як нового місця існування для біоти на території Жовтокам’янського кар’єру. Відпочиваючі приймали активну участь в обговоренні обраних рослин для насадження, ділилися особистим досвідом та спостереженнями за різними птахами та пропонували шляхи оздоровлення територій кар’єрів нашого міста.

Діти активно прийняли участь в екологічній дискусії  «Людина і кар’єр – можливості співіснування». Дві команди змагалися за пам’ятні сувеніри від компанії «ХайдельбергЦемент Україна», відповідаючи на питання щодо життя флори і фауни, можливостей збільшення біорізноманіття в кар’єрі. Ігрова форма, позитивні емоції формували в дітей інтерес до природи, виховували почуття відповідальності людини до природи за вчинки та рішення під час її використання природних ресурсів.

На початку презентації

Органiзацiйний етап до початку презентацii

Розповiдь про особливостi польових робiт в кар’єрi

Інформація про польові роботи в кар’єрі