Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

IMG a0108 червня 2021 року відбулася нарада робочої групи із розробки нової редакції ОНП "Методика навчання іноземних мов" у складі гаранта освітньо-наукової програми доктора педагогічних наук, професора В.А.Гаманюк, членів робочої групи: доктора педагогічних наук, професора З.П.Бакум, кандидата педагогічних наук, доцента О.Б.Каневської, кандидата педагогічних наук, доцента О.О.Пальчикової, кандидата педагогічних наук, доцента Н.Д.Соловйової.   На нараду були запрошені й роботодавці. До ZOOM-конференції приєдналися Литовченко Ірина Олександрівна, кандидат філологічних наук, директор Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов І-ІІІ ступенів №4 та Голівер Надія Олексіївна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри іноземних мов Криворізького національного університету.

IMG a02

Під час обговорення були висловлені певні зауваження щодо формулювань окремих компетентностей і практичних результатів навчання, проте в цілому проєкт оновленої ОНП був схвалений і рекомендований до розміщення на сайті університету для обговорення. Взяти участь у обговоренні були запрошені як роботодавці, так і здобувачі вищої освіти, а також представники академічної спільноти: як науково-педагогічні працівники КДПУ, так і науковці інших університетів, які є фахівцями у сфері методики навчання іноземних мов (доктор педагогічних наук, професор О.О.Паршикова (КНЛУ), кандидат педагогічних наук, доцент Ю.М.Кажан (МДУ)).

Нова редакція освітньо-наукової програми "Методика навчання іноземних мов" розміщена для обговорення за покликанням: https://drive.google.com/file/d/1Ivn_F6vQ5NFObAjQpucfBszloAleK68p/view?usp=sharing

Будемо вдячні за коментарі та зауваження.

Травень 2024