В опитуванні взяли участь студенти-магістри 2 курсу денної та заочної форм здобуття освіти, яким було запропоновано відповісти на 40 запитань анкети, обираючи варіанти  “важко відповісти”,  “скоріше так”, “так”, “частково”, “скоріше ні” “ні”. На запитання Чи відповідає навчання на освітній програмі Вашим очікуванням? 50% відповіло “так”, 30% – “скоріше так”, 10% – “скоріше ні”, 5% – “ні” та 5% – “важко відповісти”. На запитання Чи задоволені Ви рівнем отримуваних знань та умінь? 40% відповіло “так”, а 40 – “частково”, тоді як 20% вказали “ні” і “важко відповісти”.

29037

В опитуванні взяли участь студенти-магістри 2 курсу денної та заочної форм здобуття освіти, яким було запропоновано визначити якість викладання навчальних дисциплін, оцінюючи позитивно/нейтрально/негативно 8 тверджень анкети. Необхідно було оцінити кожну навчальну дисципліну та діяльність викладача за шкалою від 1 до 5 балів (1 – незадовільно, 5 – відмінно).

29036

В опитуванні взяли участь студенти-магістри 1, 2 курсів денної та заочної форм здобуття освіти, яким було запропоновано визначити якість викладання навчальних дисциплін, надаючи відповіді на 24 запитання анкети. Необхідно було оцінити кожну навчальну дисципліну та діяльність викладача за шкалою від 1 до 5 балів (1 – незадовільно, 5 – відмінно).

Узагальнені результати свідчать про те, що 81,3% студентів денної форми здобуття освіти і 78,9% заочної вважають дисципліни на ОП необхідними для майбутньої професійної діяльності. 87,5% здобувачів ДФЗО і 84,2% ЗФЗО впевнені, що дисципліни сприяють формуванню умінь і навичок. 87,5% студентів ДФЗО і 84,2% відповідно вважає, що ОК оздоблені необхідними навчально-методичними матеріалами. 75% і 68,4% вважають, що ОК містять корисний матеріал, тоді як 81,3% здобувачів ДФЗО і 89,5% ЗФЗО погоджуються, що викладачі вільно володіють навчальним матеріалом і сучасною науковою інформацією. 87,5% і 84,2% вважають, що викладачі чітко формулюють цілі і план навчання.

29035

В опитуванні взяли участь студенти-магістри 1 курсу (АЗЛм-22), яким було запропоновано визначити якість викладання навчальних дисциплін, надаючи відповіді на 24 запитання анкети. Необхідно було оцінити кожну навчальну дисципліну та діяльність викладача за шкалою від 1 до 5 балів (1 – незадовільно, 5 – відмінно).

Узагальнені результати свідчать про те, що 80% студентів вважають, що викладачі вільно володіють навчальним матеріалом і сучасною науковою інформацією. 70% погоджуються, що викладачі мотивують студентів до самостійного поглибленого пошуку інформації. На думку 88% респондентів викладач чітко і зрозуміло визначає критерії оцінювання знань студентів. 72% вважають, що навчальний матеріал викладається доступно і цікаво. Вказану тезу підтверджують коментарі, подані у межах дисциплін “Іншомовна освіта дітей з особливими освітніми потребами”: “Курс є надзвичайно актуальним у наш час. Важливо готувати спеціалістів, які були б підготовлені та мали усвідомлення того, як навчати дітей з ООП, розуміти їхні потреби, специфіку роботи тощо. Мені дуже сподобалось розробляти завдання для дітей з особливими потребами” та “Сучасна англомовна комунікація”: “Одна з найкращих та актуальніших дисциплін для педагога! Інформаційний матеріал подано дуже якісно: презентації, текстові документи, які знаходяться у вільному доступі. Практичні завдання ставлять цікаві і прикладні питання до студента, на які часто немає однозначної відповіді”.

29034

В анонімному опитуванні, що відбулося в червні, взяли участь  магістри 1, 2 курсів. Було надано 39 відповідей. Студентам було запропоновано обрати дисципліну, оцінити особливості її викладання та діяльність викладача. З-поміж запропонованих 10 дисциплін, більшість обрали Порівняльне літературознавство (15,4%), Мовний контакт і мультилінгвізм (12,8%), Ділову англійську мову (10,3%), Психологічні засади управління навчальним процесом (10,3%), Лінгвокультурний аспект сучасної німецької мови (10,3%), Основи публічного виступу (7,7%). Кількість запитань в анкеті = 24.

29033

В опитуванні взяли участь студенти-магістри 1, 2 курсів, яким було запропоновано визначити якість викладання навчальних дисциплін, надаючи відповіді на 24 запитання анкети. Необхідно було оцінити кожну навчальну дисципліну та діяльність викладача за шкалою від 1 до 5 балів (1 – незадовільно, 5 – відмінно).

Узагальнені результати свідчать про те, що ≈ 70% студентів вважають дисципліни, запропоновані в ОП необхідними для майбутньої професійної діяльності, логічно повʼязаними між собою та визнають, що вони містять корисний матеріал.

29032

Шановні партнери-роботодавці!

Криворізький державний педагогічний університет проводить опитування серед наявних і потенційних роботодавців задля вивчення якості наданої освіти випускникам, удосконалення освітніх програм університету, моніторингу ефективності нашої співпраці та налагодження комунікації.

Просимо Вас взяти участь у дослідженні сучасного стану й перспектив удосконалення підготовки фахівців за освітньою програмою “Англійська мова, зарубіжна література”. Такий зворотний зв’язок дозволить нам окреслити пріоритети покращення якості освітніх послуг і максимально адаптувати підготовку студентів до потреб ринку праці.

Висловлені Вами рекомендації та побажання будуть використані для вдосконалення освітньої програми.

Доступ до анкети за посиланням.

25284

Шановні випускники!

Криворізький державний педагогічний університет проводить опитування задля вивчення якості наданої освіти випускникам, удосконалення освітніх програм університету, моніторингу ефективності нашої співпраці та налагодження комунікації.

Просимо Вас взяти участь у дослідженні сучасного стану й перспектив удосконалення підготовки фахівців за освітньою програмою “Англійська мова, зарубіжна література”. Такий зворотний зв’язок дозволить нам окреслити пріоритети покращення якості освітніх послуг і максимально адаптувати підготовку студентів до потреб ринку праці.

Висловлені Вами рекомендації та побажання будуть використані для вдосконалення освітньої програми.

Доступ до анкети за посиланням.

25283
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Лютий 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28