sotnia20 0

20 лютого 2020 року на подвір’ї головного корпусу Криворізького педагогічного пройшов мітинг-реквієм до дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

sotnia20 1

Щороку викладачі, працівники та студенти нашого університету збираються разом, щоб згадати події Революції Гідності та висловити вдячність тим, хто віддав своє життя заради того, щоб ми могли жити у вільній та незалежній країні.

«До Небесної Сотні входять 104 українця, але сьогодні ми обрали саме представників студентства – десятьох молодих героїв. Вони були зовсім юними, але вже мали палкі патріотичні почуття», – зазначила канд. пед. н., викладач кафедри початкової освіти, керівник студентського клубу Ю. О. Баруліна.

sotnia20 2

Захід провели студентка психолого-педагогічного факультету Альона Руда та студент факультету географії, туризму та історії Руслан Шишка. Їх слова, сповнені жагою справедливості та пронизані патріотичними почуттями, доторкнулися до потаємних куточків душі кожного з присутніх.

sotnia20 3

Учасники заходу вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання. Коли почала лунати пісня «Пливе кача по Тисині», що стала неофіційним гімном-реквіємом трагічних подій Майдану, присутні принесли запалені свічки до портретів студентів-героїв.

«Герої Небесної Сотні – це ті, хто відійшов у вічність заради України майбутнього – сильної та вільної держави. З історії ми пам’ятаємо, що студентство завжди відігравало важливу роль у становленні нашої незалежної Батьківщини», – зазначив Руслан Шишка.

sotnia20 4

Цей захід не залишив байдужим нікого з присутніх, пробудивши в душах глибокі почуття та змусивши замислитися про майбутнє нашої держави.

Коли ми вшановуємо пам’ять загиблих героїв, вони навічно залишаються в наших серцях.
А їх смерть ніколи не буде даремною.