200520 1

Незважаючи на карантин, освітній процес у Криворізькому педагогічному продовжується в дистанційному форматі. Здобувачі вищої освіти розпочали захисти курсових робіт. Прес-центр слідкує за розвитком подій і вже інформував про захисти на кафедрі економічної і соціальної географії та методики викладання. Сьогодні на зв’язку представники кафедри історії України та правознавства факультету географії, туризму та історії.

200520 2

20 травня 2020 року у режимі Zoom-конференції студенти груп ІГ-ІП-ІМ-18 захищали курсові роботи з історії України. До складу комісії увійшли завідувач кафедри, канд. історичних наук, доцент Н. А. Печеніна, канд. історичних наук, доцент А. В. Тарасов, канд. історичних наук, доцент В. Г. Москаленко, канд. історичних наук, ст. викладач Р. П. Шляхтич.

200520 3

Тематика студентських досліджень різноманітна; вона охоплює низку історичних періодів і важливі питання історичної науки. У представлених роботах розглядалися питання розвитку людського суспільства на території Криворіжжя в період від палеоліту до доби бронзи; діяльність гетьманів Івана Мазепи, Богдана Хмельницького; причини, масштаби Голодомору 1932-1933 рр. у Дніпропетровській області; окупаційний режим; діяльність підпілля на Криворіжжі в роки Другої світової війни тощо.

200520 4

На початку захисту до присутніх звернулася зав. кафедрою Н. А. Печеніна й оголосила регламент. Кожен студент під час своєї презентації мав висвітлити актуальність теми, мету й завдання дослідження, його основні тези та висновки. Після кожного виступу члени комісії ставили питання та обговорювали виклад матеріалу курсових робіт.

200520 5

Н. А. Печеніна розповіла: «Переважна більшість студентів обрала військову тематику, крім цього, значну увагу було приділено краєзнавчим питанням. Під час роботи над дослідженням двоє наших студентів працювали у Криворізькому історико-краєзнавчому музеї; це стало важливим практичним аспектом виконання курсової роботи. А ще одну роботу було написано на основі опрацювання звітів археологічних експедицій».

Бажаємо студентам Криворізького педагогічного вдалого закінчення навчального року!

 
11897
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок