img30

5 січня 2021 року відбувся публічний онлайн-захист навчальних проєктів за технологією «Intel. Навчання для майбутнього», створених здобувачами вищої освіти фізико-математичного факультету.

img31

Публічний захист проєктів завершив навчальну практику спеціальності «Середня освіта (Математика)» (із додатковою спеціальністю «Інформатика»). Деталі перебігу практики представлено в тематичній презентації, яку створила наставниця майбутніх фахівців — канд. пед. наук, доц. кафедри математики та методики її навчання Т. Г. Крамаренко.

img70

«У зв'язку з карантинними обмеженнями практика вперше проходила дистанційно: раніше ми завжди зустрічалися в аудиторії, щоб переглянути та обговорити наші проєкти. Цьогоріч студенти готувалися до ефективної роботи в умовах дистанційного навчання, максимально використовуючи різноманітні інформаційно-комунікаційні технології. А здобувачі вищої освіти, які приїхали навчатися з Республіки Туркменістан, додали до своїх проєктів елементи національного колориту рідної країни», — розповіла Тетяна Григорівна.

img71

Проєкти створювали з використанням системи управління електронними навчальними курсами КДПУ, хмарних технологій, зокрема сервісів Google, а також інтерактивної навчальної платформи Kahoot, LearningApps, онлайн-сервісу для створення презентацій Prezi тощо.

img124

Після кожної презентації проєкту до слова запрошували «білого» та «чорного» опонентів із числа присутніх здобувачів вищої освіти: перший робив акцент на позитивних рисах представлених портфоліо, а другий пропонував конструктивні ідеї для вдосконалення проєктів та їх ефективного використання в шкільній практиці.

img125

Четвертокурсники ФМФ переконані: майбутній вчитель має постійно самовдосконалюватися, опановувати найсучасніші технології. Результати практики засвідчили, що здобувачі вищої освіти впевнено крокують до своєї мети, дізнаючись нові методики та застосовуючи все більше інноваційних засобів навчання.

Бажаємо всім майбутнім спеціалістам успішного й цікавого здобуття знань,
умінь і навичок для плідної роботи за улюбленим фахом!