soiree 1

6 квітня 2021 року на факультеті іноземних мов розпочався улюблений фестиваль шанувальників французької мови й культури – «Французька весна-2021». Серія фестивальних подій проходитиме в режимі онлайн.

Щороку «Французька весна» об’єднує франкофонів і пропонує низку різноманітних заходів, які мають на меті популяризацію французької культури. У Криворізькому педагогічному прагнуть поділитися своїм захопленням французькою мовою, щоб Франція стала трохи ближчою до України.

soiree 2

Відкриття фестивалю відбулося в супроводі романтичних та енергійних мелодій та ритмів на вечорі французької пісні. Під час la soirée de la chanson française – саме так називається ця подія французькою – викладачі й студенти поринули в атмосферу, яку створили музичні твори однією з наймилозвучніших і найпоширеніших мов. На початку зустрічі до присутніх із вітальним словом звернулася декан факультету іноземних мов, д-р філол. наук, доц. М. В. Варданян. «Ми прагнемо зберігати найкращі традиції факультету, і хоча цьогорічна «Французька весна» проходить у незвичному, дистанційному форматі, події фестивалю подарують чимало приємних вражень усім, хто долучиться до свята франкофонної культури», – зазначила Марина Володимирівна.

soiree 2

«Ви зможете не лише насолодитися піснями, які люблять по всьому світу, але й дізнатися щось нове й цікаве про улюблених виконавців», – підкреслила модератор заходу, ст. викладач кафедри перекладу та слов'янської філології, канд. філол. наук Н. О. Захарова. Присутнім запропонували взяти участь в онлайн-вікторині, родзинкою якої стало використання символів-«реакцій» для позначення правильної відповіді.

soiree 3

У чаті відеоконференції було подано синхронний переклад тексту заходу українською. Завдяки цьому кожен, хто ще недостатньо добре володіє навичками сприйняття французького мовлення, зміг дізнатися все, про що йшлося на музичному вечорі.

Наступний онлайн-захід у межах фестивалю розпочнеться вже цієї п’ятниці, 9 квітня о 18.00. Нагадуємо, що з 7 квітня триває фотоконкурс «Mon ciel inoubliable» («Моє незабутнє небо») для всіх небайдужих до французької мови та гарних світлин.

«Французька весна-2021» триває. Запрошуємо долучатися
до
цікавих заходів фестивалю!

15055
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30