200421 1

Представники художньо-графічного відділення факультету мистецтв завжди багаті творчими образами, дизайнерськими проєктами й новими креативними ідеями. Днями магістранти Криворізького педагогічного оновили яскравими барвами дві зупинки громадського транспорту нашого міста.

200421 2

Адміністрація Металургійного виконавчого комітету ухвалила рішення про оновлення зупинки громадського транспорту до Дня довкілля. Цю пропозицію радо підтримав ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко, який завжди сприяє розвитку творчих ініціатив.

200421 3

Громада художньо-графічного відділення перейнялася цією ідеєю й активно почала розробляти ескізи для майбутньої окраси міста. Кураторами проєкту стали заступниця декана факультету мистецтв, доцентка кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Л. Ф. Ейвас, старший викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну А. В. Школяр та старша викладачка кафедри образотворчого мистецтва Ю. О. Зенькович. Долучилися до втілення художнього задуму й магістранти першого року навчання – Анастасія Шувалова, Артем Лаліменко, Анастасія Суровцева.

200421 4

Студенти розмальовували одразу декілька громадських об’єктів: зупинку «Державний цирк» і зупинку «Стадіон Металург». Похмурий вигляд місць великого скупчення людей, який постраждав від рук вандалів, вимагав кардинальних змін художньо-естетичного оформлення.

200421 5

«Насамперед у цій роботі треба вміти працювати з масштабом, адже жива картинка відрізняється від зображення на ескізі. Я зі свого досвіду можу сказати, що працювати з великими розмірами дуже складно, адже необхідно правильно розташувати всі елементи композиції», – ділиться враженнями Анастасія Шувалова.

Спільнота художньо-графічного відділення зробила неоціненний вклад у розвиток нашого міста. Одразу дві зупинки «промислового гіганта» поповнили ряди яскравих арт-об’єктів Кривого Рогу. Тож відтепер кожен перехожий буде з вдячністю згадувати талановитих представників Криворізького педагогічного.