100621 2

Протягом червня 2021 року тривають екскурсії до лабораторій Криворізького педагогічного. Однією з цих подій став захоплюючий візит до навчально-наукової лабораторії кафедри фізики та методики її навчання фізико-математичного факультету.

100621 3

9 червня 2021 року відбулася екскурсія лабораторією фізики, до якої долучилися учні Криворізького природничо-наукового ліцею. Захід проходив із дотриманням карантинних вимог.

Гідом для маленьких дослідників стала завідувачка навчально-наукової лабораторії, канд. фізико-математичних наук, доц. кафедри фізики та методики її навчання В. М. Кадченко, якій допомагала магістрантка фізико-математичного факультету О. Богданова.

100621 4

«У період із 1 по 12 червня відбулося вже 5 екскурсій для учнів ліцеїв (7-9 класи) та Школи робототехніки. Фізика це універсальна наука про природу, яка надає великі можливості для пізнання. Знання з фізики також необхідні для того, щоб мати змогу описати та пояснити будь-яке природне явище», – зазначила В. М. Кадченко.

100621 5

Учням представили різноманітні досліди з механічними, звуковими, світловими та високочастотними, електромагнітними хвилями, що супроводжувалися цікавою інформацією про фізичні явища, які можна спостерігати в природі.

100621 6

Завідувачка лабораторії закцентувала увагу майбутніх дослідників на фізичних відкриттях, реалізованих у пристроях зв’язку, комп'ютерах, побутовій техніці, джерелах енергії тощо. Під час яскравих дослідів і на відомих прикладах гості побачили, як досягнення фізичної науки застосовано в сучасних технологіях, який вплив має розвиток фізики на інші науки завдяки методам досліджень і теорії будови речовини.

100621 1

 Наприкінці цікавої зустрічі учні мали змогу самостійно провести спостереження на сучасному обладнанні лабораторії.

Учитель фізики Криворізького природничо-наукового ліцею І. Г. Лясов подякував організаторам події та зауважив: «Ліцеїстам дуже сподобалася ця екскурсія, яка прищеплює любов до сучасної фізичної науки. Сподіваюся на подальшу співпрацю».

Бажаємо всім здобувачам освіти нових захоплюючих відкриттів
і запрошуємо до Криворізького державного педагогічного університету!
16039
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок