kah_1

У червні 2021 року у дистанційному форматі відбувся ХХІ Міжнародний конкурс молодих дизайнерів-модельєрів «Печерські каштани». До нього долучилися студенти художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького педагогічного. Результати цього конкурсу стали відомі лише нещодавно.

kah_2

Головним задумом конкурсу було виявлення ставлення молоді до еволюції мистецтва костюму, вихід за рамки повсякденності, демонстрування власних, а іноді «провокативних» ідей у формі та оздобленні відповідного образу. Були представлені різноманітні номінації, а саме: «Одяг», «Взуття» та «Текстиль».

kah_3

До цього проєкту долучилися студентки ІІІ курсу спеціальності 022 «Дизайн одягу» Анна Косяк, Аліна Павленко, Олена Дрок, а також студентка IV курсу Юлія Пуц, яка представила власну колекцію «Гострий блиск» у номінації «Одяг» та була нагороджена дипломом учасника.

kah_4

Почесне ІІ місце у номінації «Текстиль» посіла студентка IV курсу спеціальності 022 «Графічний дизайн» Ірина Куделя за свій проєкт у техніці вишивки бісером «Образи Святих покровителів».

kah_5

Керівником та ідейним натхненником наших учасниць стала в. о. завідувачки кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну А. П. Ємельова, яка розповіла прес-центру про підготовку й участь студенток у конкурсі:  «Дівчата поставилися до участі в мистецьких змаганнях дуже відповідально. Колекція «Гострий блиск» – це цікавий дизайнерських проєкт, який відповідає всім критеріям сучасної моди. Ірині Куделі, яка посіла переможне ІІ місце, дуже  подобається техніка вишивки, і вона вже має певний досвід у цьому мистецькому напрямку, а також цікаві роботи. Ми вирішили спробувати й перемогли!».

Криворізький педагогічний вітає учасників Міжнародного конкурсу та їх наукового керівника, бажає подальших творчих успіхів та натхнення!

Популярне
Зворотний зв'язок