img6

Художньо-графічне відділення факультету мистецтв має свою особливу специфіку проведення екзаменаційних сесій. Заключним етапом цього важливого академічного процесу є перегляд учбових і художньо-творчих робіт студентів денної форми навчання.

img11

Студенти-бакалаври, починаючи з першого курсу, щосеместрово готують портфоліо своїх творчих доробків.

img12

Протягом визначених термінів навчання молоді митці пишуть добірку власних картин, виконаних у різних жанрах, стилях і матеріалах. Результати своїх напрацювань вони презентують на звітних переглядах.

img15

Перегляд студентських робіт – це спеціально організована виставка, яку готують здобувачі вищої освіти відповідних курсів.

img18

Викладачі художньо-графічного відділення оцінюють творчі роботи як цілого потоку, щоб побачити динаміку розвитку від І до ІV курсу, так і кожного окремого студента.

img22

Майбутні майстри пензля не тільки демонструють свій творчий потенціал, а й навчаються на помилках. Молоде покоління спільно з досвідченими майстрами – викладачами кафедр декоративно-прикладного мистецтва та дизайну й образотворчого мистецтва обговорюють результати своєї роботи.

img28

Такі перегляди стимулюють творче студентство до самовдосконалення навичок малювання.

Криворізький педагогічний бажає майбутнім митцям невичерпного натхнення!

Травень 2024