280522 2

Практична підготовка студентів Криворізького педагогічного є обов’язковим компонентом освітньої програми для здобуття певного ступеня вищої освіти й має на меті набуття професійних навичок та вмінь, оволодіння способами організації майбутньої професійної діяльності. Для майбутніх істориків передбачені різні види практик, серед яких чинне місце посідає архівно-музейна, яка спрямована на розширення фахового кругозору здобувачів вищої освіти, поглиблення гуманітарної освіти, підготовку до самостійної наукової роботи, пов’язаної з опрацюванням архівних і музейних матеріалів.

280522 1

Наприкінці травня для студентів-істориків четвертого року навчання (гр. ІП-18 та ІМ-18) факультету географії, туризму та історії розпочалася архівно-музейна практика, яка передбачена структурно-логічною схемою підготовки фахівців ступеня бакалавра за освітньою програмою «Історія. Суспільствознавчі дисципліни» й пов’язана з такими навчальними дисциплінами, як «Джерелознавство історії України», «Музеєзнавство», «Спеціальні історичні дисципліни», «Археологія», «Основи наукових досліджень з історії».

280522 3

Керівник практики – старший викладач кафедри історії, канд. філос. наук І. О. Панафідін під час настановчої конференції ознайомив майбутніх істориків з метою та основними завданнями практики, серед яких виокремив поглиблення теоретичних знань, а саме, ознайомлення з методиками архівної справи, оволодіння навичками роботи в архівних установах, з’ясування можливостей використання архівних матеріалів музейних фондів та окремих експонатів у науково-дослідницькій діяльності, вивчення музейної справи, опанування специфіки роботи музейних установ різних типів та раціональних прийомів пошуку, відбору архівних документів і матеріалів.

280522 1

Студентів Криворізького педагогічного радо зустріли в музейних та архівних установах нашого міста, зокрема в Міському краєзнавчому музеї, експозиції та фонди якого представив під час онлайн-екскурсії старший викладач кафедри історії, заступник директора з наукової роботи музею А. О. Дробот.

Бажаємо майбутнім історикам цікавих відкриттів та успішного завершення навчального року!

19408
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30