клуб 1

Удосконалення володіння державною мовою сьогодні є надзвичайно важливим для кожного громадянина нашої країни. Факультет української філології запрошує всіх охочих долучитися до нового «Клубу свідомої комунікації», який днями розпочинає свою роботу на базі Криворізького педагогічного.

клуб 3

Діяльність клубу передбачає розгляд питань українського розмовного / писемного мовлення, інтерактивне ознайомлення з елементами української культури (звичаями, традиціями, їх відбиттям в українській культурі, літературі тощо), знайомство з кращими творами української літератури, серед них – із творами сучасних авторів.

клуб 2

«Клуб свідомої комунікації» працюватиме за участю провідних фахівців кафедри української мови й кафедри української та зарубіжної літератур. Серед тем, які будуть розглянуті у вересні – чимало актуальних і цікавих питань не тільки із царини мовознавства. До викладачів факультету української філології приєднаються й колеги з фізико-математичного факультету, які представлять теми «Українська ІТ-термінологія» (доц. Н. А. Хараджян) і «Про всесвіт українською» (доц. С. Л. Мальченко).

клуб 4

Перше засідання клубу відбудеться вже 7 вересня 2022 року; із детальним графіком вересневих засідань можна ознайомитися за покликанням. На сторінці факультету української філології опубліковано й програму роботи клубу, зокрема тематику спецкурсу «Українська мова у вимірах сьогодення». Для вступу в клуб потрібно заповнити форму за покликанням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMDB0theQiW4Vm8jhwWLk2Z3ka4xvLRqozshNP_qTqK8jyJQ/viewform.

Запрошуємо всіх охочих до цікавого й корисного спілкування!

19969
Травень 2024