bobylev3

18 квітня на базі Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького старший викладач кафедри математики та методики її навчання Дмитро Бобилєв захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук.

«Ідея моєї роботи полягає в тому, щоб функціональний аналіз викласти мовою, доступною для його застосування у шкільному курсі математики. Тобто поглибити зв’язки між науковою математикою й  шкільною. Це дозволить оживити науку, вивести її з кабінетів й зробити більш практичною. Практичною, в першу чергу, для вчителів математики.

Активне використання такої дисципліни у шкільному курсі дозволить підсилити розвиток абстрактного мислення у школярів, сприяти розвитку логіки, оскільки більшість прикладів, які ми тут маємо спрямовані не на вирішення проблем, а на їх доведення», – коментує важливість своєї наукової роботи Дмитро Бобилєв.

Дмитро Євгенович мав доволі тернистий шлях захисту кандидатської дисертації. Захист планувався на 2014 рік, проте через події на Сході України довелось змінити наукового керівника, яким стала проф. каф. математики та методики її навчанняІрина Лов’янова. Відповідно, довелося уточнити тему дослідження й значно переробити текст дисертаційної роботи.

Наукова спільнота Криворізького педагогічного щиро вітає із захистом кандидатської дисертації

Дмитра Бобилєва

Бажаємо нових звершень на науковому шляху й не зупинятись на досягнутому!