history quest 4

14 травня у Криворізькому педагогічному відбулось нагородження переможців історичного квесту.

Онлайн-квест до 370-річчя початку Національної революції під проводом Богдана Хмельницького проходив на базі кафедри історії України та правознавства й кафедри всесвітньої історії факультету географії, туризму та історії КДПУ.

history quest 3

В битві істориків брали участь учні старших класів криворізьких шкіл. Сама участь у квесті передбачала виконання творчих робіт на тематику Національної революції, очолюваної Богданом Хмельницьким. Всього до участі було подано 30 конкурсних робіт, з яких журі обрало десятку кращих. Кращими в проходженні квесту стали учні 37, 90, 111 й 120 криворізьких шкіл.

history quest 2

В ході нагородження студенти університету провели екскурс бойовими стежками українського гетьмана Богдана Хмельницького й розповіли про значення Національно-визвольної боротьби для становлення української державності.

history quest 5

Продемонстрували театралізоване дійство, присвячене розвитку військового мистецтва світу. Познайомили учнів з видатними історичними постатями й дали можливість ознайомитись з макетами озброєння різних епох.

history quest 1

«Подібні заходи ми проводимо для популяризації історичної науки. Вони дозволяють показати учням, що історія може бути цікавою, що історія є цікавою. Вони демонструють практичність історії, можливість занурення в минуле й фактичний перехід від теоретичного, участі у квесті, до фактичного намацального результату, знайомства з обладунками та озброєнням», – коментує захід завідувач кафедри історії України та правознавства Наталя Печеніна.