zahyst 4

28 грудня 2018 року в 103 аудиторії художньо-графічного відділення факультету мистецтв відбувався захист кваліфікаційних проектів. Студенти-заочники презентували свої науково-творчі напрацювання.

zahyst 1

Практична частина, яку виконували студенти є дуже кропіткою і складною. Вона потребувала тривалого часу – і на пошук ідей, і на розробку ескізів, і власне на виконання роботи. Протягом першого року навчання в магістратурі студенти зробили безліч варіацій ескізів для майбутнього проекту. Згодом, у травні, магістранти разом із викладачами узгоджували роботи – майбутні екзаменаційні проекти. А вже на другому році навчання студенти виконували обрані роботи безпосередньо в матеріалі й доводили до досконалості теоретичну частину.

zahyst 5

«Сьогодні захищаються магістри заочного відділення, у яких вимоги до захисту магістерських робіт дещо простіші. Студенти готували пояснювальну записку до 50 сторінок і практичну роботу в матеріалі – серію картин або окрему картину, декоративний виріб, вишивку або графіку. Ми не обмежуємо студентів у виборі серед усього спектру декоративно-прикладного мистецтва та у видах і жанрах образотворчого мистецтва. Нещодавно я був в Одесі головою екзаменаційної комісії на художньо-графічному факультеті, який є флагманом для нас. І якщо подивитися на роботи студентів там і тут, то великої різниці я не бачу. Наші студенти впевнено демонструють високий рівень, навіть в деяких аспектах кращій», – наголошує голова екзаменаційної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент В. В. Томашевський.

zahyst 3

На захисті кваліфікаційних проектів кожен студент виступав відповідно до затвердженого графіку. На презентацію своїх робіт у кожного було по 10 хвилин. Окрім теоретичної частини, магістранти демонстрували етапи виконання своєї творчої роботи – від ескізу до створення картини. Після виступу кожного студента в аудиторії відбувалось жваве обговорення. Свою думку висловлювали куратори проектів, рецензенти, члени екзаменаційної комісії і присутні на захисті.

zahyst 2

«Оскільки я народилась в Петриківці і там навчалась, мій вибір був доволі зрозумілим. Мені дуже подобається цей розпис, він має дещо особливе. Для нього характерне використання теплих кольорів, а я вирішила проекспериментувати з використанням іншого забарвлення. Найскладнішим для мене виявилось знаходити інші відтінки, які б гармонійно поєднувались між собою», – ділиться враженнями Олена Барбишева.

На захисті кваліфікаційних проектів магістранти показали свою майстерність і креативність, продемонстрували творчі знахідки. Кожна представлена робота відрізнялась від інших, що свідчить про те, що наші студенти підійшли до справи з великим ентузіазмом.

Криворізький педагогічний бажає всім магістрантам успіху,
нових творчих ідей та натхнення!
 
 Більше фото у дописі
6581
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Грудень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31