magisters190219 2

18 лютого 2019 року відбулося вручення дипломів першим випускникам магістратури спеціальності «Дошкільна освіта».

magisters190219 1

Отримання диплому магістра – це подія, на яку студентство з нетерпінням чекало протягом усього періоду навчання. Цю радісну, хвилюючу й трохи сумну мить із випускниками розділили люди, які завжди були поруч  – перший проректор О. А. Остроушко, заступник декана факультету дошкільної і технологічної освіти А. Є. Іншаков, завідувач кафедри дошкільної освіти О. В. Ковшар, а також викладачі кафедри дошкільної освіти.

magisters190219 3

«Сьогодні на нашій кафедрі свято – перший випуск магістрів спеціальності «Дошкільна освіта» із додатковою спеціальністю «Практична психологія». Хочу зазначити, що це вагома подія не тільки для університету, а й для нашого міста. Ми сподіваємося, що випускники зможуть реалізуватися у своїй професійній діяльності, формуючи нову генерацію країни», – наголосила завідувач кафедри дошкільної освіти, доктор педагогічних наук, доцент О. В. Ковшар.

За роки навчання магістри здобули потужну теоретико-наукову базу знань, яку вони успішно застосовували на практиці. Сьогодні кожен стоїть на фінішній прямій, позаду – лекції, семінари, іспити й заліки, але згадка про університет залишиться в пам’яті назавжди.

magisters190219 4

«Педагогічний – це маленьке життя. Я пам’ятаю, коли ми вперше сюди прийшли, все здавалося таким дивним і чужим. Ми взагалі не розуміли, що відбувається, а лише хвилювалися й метушилися. Зараз, після п’яти з половиною років життя в цих, вже рідних стінах, я можу з гордістю сказати, що я безмежно щаслива, що в 17 років вступила до КДПУ. Університет дав нам все, що допомагає успішно рухатися вперед. Усі викладачі зробили величезний внесок до нашого розвитку для того, щоб ми стали справжніми зірками. Я дуже вдячна всім, хто подарував нам досвід і знання. Педагогічний – назавжди в моєму серці.  Я буду дуже сумувати…», – ділиться враженнями випускниця Ірина Кривобок.

Уже колишні магістранти отримали свої омріяні дипломи, серед яких – чотири дипломи з відзнакою. Вони повністю готові до самостійної роботи –залишається лише передати цю місію наступним поколінням.

Криворізький педагогічний вітає своїх випускників і бажає всім успіхів!

6957
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31