kursovidto19 4

Упродовж тижня, у період з 20 по 24 квітня 2019 року, на факультеті дошкільної і технологічної освіти відбувалися захисти курсових робіт бакалаврів спеціальності «Дошкільна освіта». Свої навчально-дослідницькі роботи представили понад 40 студентів.

На початку навчального року, у вересні, студенти обрали теми робіт, над якими активно працювали протягом двох семестрів. Цього року тематика курсових робіт охоплювала окремі методики дошкільного навчання: рідної мови, природознавства, математики тощо. Роботи містили теоретичну й експериментальну частини.

kursovidto19 5

«Курсова робота – це перша навчально-дослідницька робота студентів. Це досвід поєднання теоретичних та прикладних знань. Підготовка студентів на захисті є показником наявності в них навичок до навчально-дослідницької діяльності, а також результатом плідної роботи здобувача вищої освіти і його керівника», – розповідає доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти О. В. Ковшар.

kursovidto19 3

Захист кожної роботи тривав 7 хвилин, з яких 2 хвилини було відведено на міні-брифінг. Члени журі й присутні на захисті ставили проблемні запитання, безпосередньо пов’язані з темою курсової роботи. Головна мета захисту полягала в презентації навчально-дослідницьких досягнень здобувачів вищої освіти.

kursovidto19 2

«Перед захистом я дуже хвилювалася, незважаючи на те, що минулого року я вже захищала курсову роботу. Я дуже ретельно готувала свій виступ. Мені здається, що я змогла донести все, що запланувала, на високому рівні», ділиться враженнями Маргарита Маковій.

kursovidto19 6

Криворізький педагогічний вітає студентів із вдалим захистом курсових робіт і бажає нових досягнень!