kaf preschool 1

Кафедра дошкільної освіти є однією з наймолодших у Криворізькому педагогічному. Вже шістнадцятий рік кафедра здійснює підготовку нової генерації відповідальних, творчих і креативних вихователів закладів дошкільної освіти.

kaf preschool 3

У 2003 році в КДПУ було вперше розпочато підготовку фахівців за спеціальністю «Дошкільна освіта». Згодом, у 2009 році, було створено кафедру дошкільної освіти, яка на той момент належала до психолого-педагогічного факультету

kaf preschool 5

Значних змін у своїй діяльності кафедра зазнала в 2014 році, коли було ухвалено рішення про утворення факультету дошкільної і технологічної освіти шляхом об’єднання двох, на перший погляд різних, напрямів підготовки. Утім, у рамках нового факультету справа підготовки фахівців із дошкільної освіти набула подальшого розвитку.

kaf preschool 2

Криворізький педагогічний – єдиний на Дніпропетровщині заклад вищої освіти, який готує фахівців дошкільної ланки, що робить кафедру дійсно унікальною, а її наукові й методичні здобутки – надзвичайно цінними. Цьому сприяє й опанування студентами додаткової спеціальності «Практична психологія» та підготовка висококваліфікованих освітян зі спеціалізацією «Хореографія».

kaf preschool 4

За час існування кафедри викладачі разом зі студентами неодноразово брали активну участь у всеукраїнських конкурсах і олімпіадах, волонтерських і громадських заходах. Члени кафедри постійно вдосконалюють свої знання, вміння й навички на різноманітних тренінгах і семінарах, присвячених актуальним проблемам дошкільної освіти в Україні.

kaf preschool 1

Одним із важливих досягнень кафедри є відкриття у поточному навчальному році нової спеціальності з підготовки вчителів-логопедів – «Спеціальна освіта». Це стало результатом наполегливої спільної праці всього колективу досвідчених фахівців – професорсько-викладацького складу кафедри дошкільної освіти.

8043
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30