exam110619 2

11 червня 2019 року магістранти музично-хореографічного відділення факультету мистецтв склали державний екзамен із хорового диригування.

Під керівництвом здобувачів вищої освіти групи ЗММ-14 заочного відділення учасники хору виконали твори як класиків, так і сучасних композиторів. Свої навички презентували вихованці класів викладачів кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування: к. п. н., доцента, завідувача кафедри Р. О. Любар, к. п. н., старшого викладача й керівника хору А. В. Бондаренко, старших викладачів В. М. Сергєєвої, Т. Д. Фурдак, Т. В. Пономаренко.

exam110619 3

«Виступи на державному іспиті довели високу професійну майстерність майбутніх диригентів. Мистецтво керування хоровим колективом розвиває навички взаємодії з виконавцями й гармонійний слух. Наші магістранти продемонстрували: кожен диригент створює своє звучання хору завдяки індивідуальній трактовці творів», – наголосила к. п. н., старший викладач кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування й керівник хору А. В. Бондаренко.

exam110619 1

Творчо реалізувала прагнення майбутніх диригентів концертмейстер І. В. Мукосій, яка допомагала виконавцям розучувати партії й акомпанувала їм під час іспиту.

«На екзамені панувала сприятлива, творча атмосфера. Під час підготовки нас підтримували й надихали керівники хору, викладачі й наставники. Ми дуже відповідально поставилися до державного іспиту, адже це презентація здобутків за весь період навчання. Сьогодні програма була складною й цікавою; твори ми обирали на власний смак. Дуже тішить той факт, що наш хор добре з усім впорався», – поділилася магістрантка Тетяна Андрющенко.

Криворізький педагогічний вітає своїх магістрантів із гідним результатом і бажає нових творчих здобутків!