exam270619 1

27 червня 2019 року в 219 аудиторії гуманітарного корпусу відбулася державна підсумкова атестація з українознавства серед магістрів першого року навчання. Подробиці дізнавався прес-центр.

exam270619 2

Державна підсумкова атестація – це фінальний екзамен, спрямований на об’єктивне оцінювання засвоєних знань, умінь і навичок випускника закладу вищої освіти. Студенти-магістранти протягом п’яти років навчання вивчали базові дисципліни, які неодмінно стануть їм у пригоді під час професійної діяльності.

exam270619 3

«Сьогодні державну підсумкову атестацію складає передостання група магістрів - усього сім осіб. Ми сподіваємося, що отримані ними знання з українознавства будуть дуже цінними. Ці знання – універсальні; вони охоплюють модулі з історії України, географії, біології тощо. Мабуть, саме ця спеціальність є однією з найбільш національно свідомих спеціальностей на факультеті української філології. Ми вважаємо, що студенти готові продемонструвати високий рівень знань як навчально-методичного, так і наукового характеру», наголосила доктор філологічних наук, професор кафедри української та світової літератур С. І. Ковпік.

exam270619 4

Процедура проведення підсумкової атестації схожа на звичайний екзамен, але має деякі тонкощі. До структури білету входять два науково-теоретичних і одне навчально-методичне питання. Студенти готуються протягом сорока хвилин, після чого доповідач у виступі за кафедрою має розкрити основні положення відповідей на всі три запитання.

exam270619 5

«Наша підготовка  до сьогоднішнього екзамену тривала майже 5 років, оскільки ми вивчали цей курс комплексно. Переважну більшість матеріалу для підготовки нам надали наші викладачі, однак відповіді на певні питання ми шукали самостійно, послуговуючись різноманітними літописами, енциклопедіями, іншими джерелами. Українознавство – це дійсно цікава дисципліна, яка допомагає розширити кругозір. Сподіваюсь, що зможу отримати позитивну оцінку», – ділиться враженнями магістрантка групи УМЛ-14 Вікторія Горпінюк.

Криворізький педагогічний вітає магістрантів з успішним складанням атестації
і бажає невичерпної наснаги в новому навчальному році!