exam uml0120 1

6 січня 2020 року на факультеті української філології відбувся екзамен з методики навчання української мови. Студенти IV курсу спеціалізації «Редагування освітніх видань» та додаткової спеціальності «Мова та література англійська» продемонстрували свої знання, які вони здобули протягом двох семестрів.

Екзамен проходив за традиційною системою. Кожна сформована група складалася з шести осіб. Здобувачі вищої освіти мали по 30 хвилин, щоб підготуватися до відповіді на теоретичні й практичні питання іспиту.

exam uml0120 2

«Методика навчання української мови – це не просто дисципліна, це свого роду творча лабораторія майбутнього вчителя-словесника. Іспит із цієї дисципліни важливий передусім тому, що він є своєрідною «репетицією» педагогічної практики, де кожен отримає можливість відчути себе в ролі вчителя української мови», – розповідає екзаменатор, д. п. н., проф. кафедри української мови З. П. Бакум.

exam uml0120 3

Дисципліна «Методика навчання української мови» посідає важливе місце у процесі формування вчителя-словесника, адже це наука, яка досліджує особливості навчання української мови та розкриває закономірності її засвоєння.

exam uml0120 4

Студентка групи УАФ-16 Ксенія Мелен зазначила: «Сьогодні ми складали екзамен із дисципліни «Методика навчання української мови». Цей іспит дуже непростий, адже наприкінці наступного семестру нам доведеться складати комплексний державний екзамен. Наша група дуже відповідально поставилася до цього випробування, тому ми завчасно взяли питання та почали ретельну підготовку. Складними для нас були питання практичного характеру, які довелося розробляти самостійно».

Криворізький педагогічний бажає майбутнім словесникам успішного продовження навчання
та вдалих відповідей на наступних іспитах!
Травень 2024