exam socwork 1

18 січня 2020 року студенти IV курсу психолого-педагогічного факультету спеціальності «Соціальна робота» склали іспит із дисципліни «Основи соціальної реабілітації та соціальної терапії».

Ця дисципліна покликана спрямувати студентів на збереження соціального здоров’я особистості та узгодження індивідуальної поведінки із суспільними правилами та нормами.

exam socwork 2

Екзаменатор, к. філол. н., доц. кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи І. О. Талаш розповіла: «Дисципліна, іспит з якої складають студенти, є однією з базових у професійній підготовці психологів. Здобувачі вищої освіти мають продемонструвати свої уміння оперувати основними поняттями, усвідомлювати доречність використання різних форм соціальної терапії та розуміти, коли саме пацієнту необхідна соціальна реабілітація».

exam socwork 3

Білет складався з трьох питань – двох теоретичних та одного прикладного. Під час відповіді на питання практичного характеру студентам необхідно було застосувати вміння використовувати ті чи інші методи соціальної реабілітації, а також продемонструвати розуміння структур різних форм соціальної реабілітації.

exam socwork 4

Студентка гр. СП-16 Яна Лубчук зазначила: «Мені дуже сподобалася ця дисципліна. Кожне практичне заняття було по-своєму особливим та цікавим. Вивчаючи цю дисципліну, ми здобували знання та навички, необхідні для подальшого навчання».

Криворізький педагогічний бажає наснаги
для успішної підготовки до професійної діяльності!

9955
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок