zahid lib0320 0

У шевченківські дні 2020 року першокурсники факультету іноземних мов завітали до бібліотеки КДПУ, щоб взяти участь у заході, присвяченому творчості Кобзаря. На зустрічі з бібліотечними фахівцями здобувачі вищої освіти отримали нагоду більше дізнатися й про сучасні сервіси університетської бібліотеки.

zahid lib0320 1

Разом із директором бібліотеки, доц. Г. М. Віняр і викладачем кафедри англійської мови з методикою викладання Л. Ф. Сорочан молодь пригадала улюблені твори Кобзаря: всі охочі поділилися улюбленими рядками шевченківської поезії.

zahid lib0320 2

Завідувач відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення бібліотеки О. О. Лебедюк провела віртуальну екскурсію бібліотечною вебсторінкою, розповіла про електронний каталог і репозитарій КДПУ, ресурси й послуги, доступ до електронних журналів і новинки фондів бібліотеки.

zahid lib0320 3

Бібліотекар читальної зали головного корпусу О. В. Шмалько презентувала книжкову експозицію, присвячену шевченкознавчій літературі й сучасним виданням творів українського генія. Фахівці відділу зберігання фондів бібліотеки підготували оригінальну книжкову інсталяцію, яка містила літературознавчі й літературно-художні видання на шевченківську тематику.

zahid lib0320 4

Дякуємо учасникам зустрічі за цікаве спілкування та запрошуємо всіх охочих
більше дізнатися про можливості університетської бібліотеки!