vystavka101019 1

10 жовтня 2019 року у виставковій залі художньо-графічного відділення факультету мистецтв відбулось урочисте відкриття експозиції з нагоди Дня українського козацтва й Дня захисника України.

vystavka101019 2

Творча галерея це справжня скарбниця українського духу. З першого погляду створюється настрій та відчувається атмосфера мужності наших воїнів. Особливістю цієї виставки стала інтеграція двох напрямів мистецтва – живопису й фотографії.

vystavka101019 3

Під час культурного заходу ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко звернувся до всіх присутніх зі словами: «Дуже тішить те, що такі наші виставки завжди є справжніми культурними подіями для цілого міста. Виставкові роботи мають велике значення не тільки для спільноти педагогічного, а й для всіх мешканців Кривого Рогу. Провідною ідеєю цієї експозиції є любов до Батьківщини та захист рідних теренів. Я вдячний учасникам сьогоднішньої мистецької події, і вітаю всіх із прийдешніми святами!».

vystavka101019 4

У виставковій залі були представлені роботи інженера з охорони праці КДПУ М. П. Мотики, завідувача художнього музею факультету мистецтв, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва О. С. Юрченка, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва В. В. Мішуровського й випускника художньо-графічного відділення, криворізького художника Л. Ф. Давиденка.

vystavka101019 5

«Протягом 40 років мистецька громада Криворізького педагогічного організовує виставки різного рівня: міські, районні, загальноуніверситетські й факультетські. Цієї осені ми презентуємо експозицію разом із первинною профспілковою організацією на чолі з головою Л. В. Бурман. На сьогоднішній виставці представлено роботи наших художників і майстрів мистецтва фотографії»,розповідає заступник декана факультету мистецтв, доцент кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Л. Ф. Ейвас.

vystavka101019 1

Першими відвідувачами стали не тільки представники спільноти художньо-графічного відділення, а й викладачі й студенти різних факультетів. Охочих побачити вишуканість робіт виявилось чимало.

vystavka101019 6

«Нам дуже сподобалася картина «Кобзар», на якій показана незламність духу справжнього козака. Дивлячись на роботи, глядач усвідомлює важливість пошуку глибокого сенсу людського життя», – поділилися враженнями студентки психолого-педагогічного факультету Світлана Антонова й Олена Свістунова.

Криворізький педагогічний вітає всіх зі святами
й бажає кожному знайти для себе власне натхнення!