Співробітництво із зарубіжними партнерами й академічна мобільність є важливими пріоритетами для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників КДПУ. На сайті університету регулярно оновлюють інформацію про актуальні можливості міжнародної співпраці.
Програма малих ґрантів публічної дипломатії на 2021 рік від Посольства США в Києві спрямована на підтримку освітянських проєктів. Громадські (недержавні) організації, що базуються в нашій країні, зможуть отримати ґранти для реалізації власних проєктів за умови їх адаптованості до української аудиторії, наявності американського компонента в запланованих проєктних заходах і їх здійснення в Україні. Ґрантодавці приймають заявки з 15 грудня 2020 року по 15 липня 2021 року. Дізнайтеся більше про тематичні пріоритети й програмні вимоги пропозиції за посиланням.
Більш цифрова та екологічніша – такою стане нова програма ERASMUS+. Про решту інновацій та умови фінансування цієї програми на 2021-2027 роки – на сторінці порталу Європейської Комісії.
Українські науковці, діяльність яких відповідає певним вимогам, можуть отримати стипендії на проведення досліджень для здобуття ступеню PhD у Бельгії від Гентського університету.
Стипендіальна програма PASIFIC Польської академії наук – це пропозиція, яка надає талановитим дослідникам з усього світу можливість отримати дворічні щомісячні постдокторські стипендії. Для реалізації своїх проєктів стипендіати PASIFIC матимуть бюджет до 93 тис. євро. Більше про цю програму – на сайті Польської академії наук.
Кращі університети Великої Британії та Британська рада в Україні запрошують безкоштовно долучитися до онлайн-курсів на платформі FutureLearn. Обрати один із понад ста курсів і дізнатися всі деталі пропозиції можна за посиланням.
Стипендії на навчання й стажування громадян України в словацьких ЗВО надає Міністерство освіти Словацької Республіки відповідно до Програми співробітництва з Міністерством освіти та науки України. У 2021/22 навчальному році для українців передбачені певні квоти; заявки приймають до 1 квітня 2021 року. Деталі пропозиції від словацьких освітян – за посиланням.