Гентський університет (Universiteit Gent) надає стипендії на проведення досліджень для здобуття ступеню PhD в Бельгії. Учасники програми розпочнуть та завершать дослідження у Бельгії, а між цим працюватимете над дисертацією в Україні.

Це можливість для українських науковців, що мають:

• актуальну і перспективну тему докторської дисертації;
    • наукового керівника в Гентському університеті. Щоб знайти його, ознайомтесь зі списком факультетів і тем досліджень на сайті;
    • іншу стипендію на час дослідження в Україні;
    • наукового керівника в українському університеті;
    • можливість повністю сконцентруватися на дисертації в Україні. Кандидати можуть присвячувати викладанню та іншим завданням не більше 10% свого часу.

Що ви отримаєте:

• Щомісячну стипендію розміром 2150 євро (виплачуватиметься на час перебування в Гентському університеті)
    • Ступінь PhD Гентського університету
    • Науковий керівник з Гентського університету отримає 8000 євро на покриття операційних витрат, пов’язаних з дослідженням, і подорожей.

Як подати заявку:

• Заповнити англійською аплікаційну форму. Надайте список ваших наукових публікацій, тему дисертації, план роботи, опишіть мотивацію.
    • До форми додати рекомендацію від потенційного наукового керівника з Гентського університету.
    • Зробити оцінку етичності та біобезпеки запропонованої теми дисертації (заповнює науковий керівник з Гентського університету)
    • Надати офіційне підтвердження від українського університету, що під час роботи над дисертацією ви 24 місяці отримуватимете від них стипендію або заробітну плату.
    • Додати копії дипломів з додатками, де зазначені ваші оцінки та иписки з академічними рейтингами.