220421 1

Криворізький педагогічний систематично співпрацює з різноманітними міжнародними закладами вищої освіти, компаніями й установами з метою підвищення кваліфікації як викладачів, так і студентів. Чудовим прикладом є взаємодія КДПУ з представниками університету «Вища школа лінгвістична» (м. Ченстохова, Польща).

220421 2

Нагадаємо, що нещодавно в межах цієї програми відбулася зустріч студентів III-IV курсів факультету іноземних мов та психолого-педагогічного факультету, зокрема спеціальності 231 Соціальна робота з деканом факультету іноземних мов, д-ром філол. наук, доц. М. В. Варданян щодо ознайомлення молоді з новими можливостями програми – участю в міжнародних майстер-класах.

Спеціально для студентів вищезазначених факультетів сертифікований коуч, член Міжнародної Федерації Коучів, віцепрезидент Вищої Школи Лінгвістичної Томаш Кук побудував програму майстер-класу «Освіта. Кар’єра. Успіх». Запропонований івент розрахований на вісім годин протягом двох днів. Перша частина цього заходу відбулася 19 квітня, а заключна запланована на 26 квітня 2021 року.

220421 3

Кількість учасників цього івенту є обмеженою; її визначали за попередньою реєстрацією. Під час стартової частини студенти навчилися цінувати життя й правильно його планувати. Протягом 90 хвилин коуч надавав інструментарій для побудови конкретних професійних цілей. Формулювання SMART-мети здійснювали з урахуванням сильних і слабких сторін кожного студента.

220421 4

Студентська молодь була надзвичайно зацікавленою в техніках планування розвитку своєї професійної кар’єри на певний період часу й у мистецтві модифікувати слабкі сторони в переваги. Про це свідчить активність здобувачів вищої освіти на Zoom-конференції.

220421 5

Попереду на студентів чекає ще одна практична зустріч, яка навчить майбутніх фахівців усім секретам комунікації з різними людьми, тонкощам самопрезентації, ефективним методам отримання роботи своєї мрії. Наприкінці майстер-класу учасники виконають практичне завдання, що визначить сформованість навичок, набуття яких було заплановано. Студенти, які покажуть високі результати, отримають сертифікати про здобуті професійні компетенції.

Дякуємо нашим міжнародним партнерам за плідну співпрацю!

15334
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок