image001

24 березня 2021 року відбулася робоча зустріч представників Криворізького педагогічного з представниками університету «Вища школа лінгвістична» (м. Ченстохова, Польща) з метою обговорення шляхів майбутньої співпраці та програми подвійних дипломів.

image002

На заході були присутні декан факультету іноземних мов, д-р філол. наук, доц. М. В. Варданян, представники кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи психолого-педагогічного факультету, зокрема завідувачка кафедри, канд. пед. наук, доц. І. М. Шимко, канд. філол. наук, доц. І. О. Талаш, канд. пед. наук, ст. викладачка кафедри Т. Г. Василюк.

«На зустрічі обговорили участь у програмі подвійних дипломів студентів факультету іноземних мов та магістрантів освітньої програми «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю». Окрім основних моментів співпраці, на онлайн-конференції розглянули участь 15 осіб, які виявили бажання долучитися до майстер-класів», – розповіла прес-центру М. В. Варданян.

image003

1 квітня 2021 року на чолі з деканом факультету іноземних мов М. В. Варданян відбулася зустріч зі студентами III-IV курсів факультету іноземних мов та здобувачами вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки, на якій детально розповіли про майстер-клас «Освіта. Кар’єра. Успіх» і повідомили, що його учасники зможуть дізнатися, як стати успішним у своїй професійній діяльності, отримати бажану роботу, сформулювати професійну мету тощо.

Майстер-клас розрахований на два заняття (по 90 хвилин кожне), які проведе Томаш Кук – професійно-сертифікований коуч та віцепрезидент Вищої Лінгвістичної Школи.

image004

Для участі в майстер-класі всім охочим необхідно пройти попередню реєстрацію, а після завершення занять активні учасники отримають сертифікат WSL.

Після відвідування майстер-класу здобувачі освіти оволодіють навичками самопрезентації під час співбесіди, розпізнавання типових моделей поведінки людей, уміннями розпочинати та корегувати розмову, планувати розвиток своєї професійної кар’єри тощо.

Нагадуємо, що майстер-класи для студентства Криворізького педагогічного відбудуться 19 та 26 квітня 2021 року.

Травень 2024